• Velkoobchod
 • Stavby a rekonstrukce
 • Financování
 • Akce
 • O společnosti

   

  Společnost Carlsbau trade s.r.o. se zabývá stavební výrobou a obchodem se značkovým bytovým vybavením, kde díky přímému napojení na jednotlivé výrobce zajišťujeme pro své zákazníky exluzivní servis, kvalitní montáž a prodlouženou záruční dobu. Zvláště se specializujeme na zhotovení luxusních interiérů na zakázku (rekonsrukce interiéru) včetně bytového vybavení. Dále poskytujeme zákazníkům veškeré stavební služby od zpracování administace, zajištění financování až po realizaci zakázky na klíč.


  Exkluzivní materiály a značkové vybavení interiérů

  Realizace jednotlivých částí díla provádí odborní řemeslníci s dloholetou praxí ve svém oboru.Dílo provadíme pomocí špičkové technologie s použitím certifikovaných materiálů a tradičních postupů prací.Pracujeme výhradně s kvalitními a certifikovanými materiály, díky kterým si můžeme dovolit prodloužení zaručí doby.

  Vybavení interiéru a nábytek dodáváme ve značkovém provedení včetně dopravy na místo určení, kompletní montáže a předvedení funkčnosti výrobku. 

   

  Nadstandartní záruka
  Na každé námi prováděné dílo tj. kompletní rekonstrukce interiéru poskytujeme nadstandartní záruční lhůty. Bezproblémové a bezodkladné vyřízení oprávněné reklamace.

  Po uplynutí záruční doby poskytujeme placený pozáruční servis. 

   
  Zákaznický servis
  Pro dosažení Vašich představ jsme připraveni poskytnout odborné poradenství a navrhnout optimální řešení Vašich přání a potřeb.

  Pro dosažení reálné přadstavy našeho návrhu máme k dispozici partnerské prodejny našich dodavatelů, kde je možné vidět reálnou podobu širokého spektra vybraných produtů (podlahy, nábytek, bytový textil, krby, barvy, tapety, omítky aj.)
   V případě zájmu poskytujeme exkurze do těchto provozoven s naší přímou účastí
  a pomocí výběru konkrétních produktů.

   

  V případě Vašeho zájmu o výše uvedené služby nás prosím kontaktujte e-mailem nebo na telefonu.: +420 608 77 88 22 

  Vyrobila společnost Martin Hlaváček - HBdesign, design by Lukáš Bohata 2008