• Velkoobchod
 • Stavby a rekonstrukce
 • Financování
 • Akce
 • Exkluzivní služby pro Vás

  Přinášíme Vám jako jediní výhradní dodavatelé v západních Čechách možnost aplikace fresky společnosti Hageri ve Vašem bytě,domě nebo kanceláři. Jedná se o prestižní dekorativní úpravu interiéru,která zaujímá svým vzhedem dominantní postavení dekorací v interiéru. Libovolnou fresku lze orámovat jako obraz nebo dotvořit sochařskou hlínou a ručně domalovat okolí výtvarného díla. Pro více informací napište na e-mail: info@carlsbau.cz nebo volejte: +420 608 77 88 22.

  Předlohy jednolivých fresek jsou k nahlédmutí na www.styleproject.cz nebo www.hageri.ru 

   

  Nabízíme Vám kolekci profesionálních italských tapet z přímého dovozu od výrobce z Itálie. Jedná se o velmi kvalitní vzorové tapety mnoha stylů a druhů. K výběru slouží více jak 14 velkých vzorníků s reálným vyobrazením tapet a vzorů, které jsou umístěny na naší partnerské prodejně v Karlových Varech a showroomu v Praze.  Pro více informací napište na e-mail: info@carlsbau.cz nebo volejte: +420 608 77 88 22.

   

  Dovolujeme si Vám nabídnou prezentaci značkového italského nábytku včetně exkluzivního servisu,dopravy a montáže ve Vašem interiéru. Široký výběr dopňků a bytových textilií Vám nabídneme přímo v naší partnerské prodejně v Karlových Varech.  Pro více informací napište na e-mail: info@carlsbau.cz nebo volejte: +420 608 77 88 22.

  Vyrobila společnost Martin Hlaváček - HBdesign, design by Lukáš Bohata 2008